Dėl stiprių lipnumo savybių jis yra puikus sandariklis, tačiau dėl jų jis taip pat prilimpa prie drabužių. Jei dirbate su sandarikliu ir pastebite, kad dalis jo ištepė ant jūsų drabužių, greitai nuimkite jį, kol jis dar šlapias, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Nors geriausias pasirinkimas yra kuo greičiau pašalinti glaistą, kartais tai pastebima tik po kelių dienų, kai jis visiškai išdžiūsta. Laimei, išdžiūvusį glaistymą galima pašalinti paprastu metodu, apimančiu drabužio užšaldymą.

Nesvarbu, ar tai vandens pagrindo, silikono, šlapio ar sauso sandariklio, šiame naudingame vadove pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kaip pašalinti lipnią medžiagą nuo drabužių. Prieš pradėdami naudoti vieną iš toliau pateiktų būdų, kaip pašalinti sandariklį nuo drabužio, patikrinkite vamzdelį, kad išsiaiškintumėte, su kokio tipo sandarikliu turite reikalų ir ar jis yra vandens pagrindu, ar silikoninis, nes nuo to priklausys valiklio tipas. kad tinka naudoti.

Toliau slinkite, kad sužinotumėte, kaip trimis paprastais būdais pašalinti glaistymą iš drabužių.

Kaip pašalinti drėgną vandens pagrindu pagamintą glaistą iš drabužių

Paprasčiausias ir efektyviausias būdas pašalinti vandens pagrindo glaistą nuo drabužių, kol jie dar drėgni, nes jie dar neturėjo galimybės prilipti prie pluoštų. Jei ant drabužių pastebėjote šlapią glazūrą, elkitės greitai ir atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad pašalintumėte jį naudodami įprastą namų apyvokos daiktą: įtrinkite alkoholiu.

  1. Nuplaukite sandariklį. Kol sandariklis vis dar šlapias, pažeistą vietą palaikykite po tekančiu vandeniu, kad pašalintumėte kuo daugiau jo.
  2. Nuvalykite plotą. Naudodami švarią, sausą mikropluošto šluostę, nuvalykite drėgną vietą, kad pašalintumėte kuo daugiau vandens, ir ant mikropluošto šluostės perkelkite likusį glaistymą nuo drabužio.
  3. Naudokite trinantį alkoholį. Pašalinę drėgmės perteklių nuo sandariklio dėmės, patepkite alkoholiu. Paimkite kitą švarų, sausą mikropluošto šluostę ir įtrinkite alkoholiu į dėmę, kad atlaisvintumėte sandariklį. Įsitikinkite, kad naudojate švelnų plovimo metodą, o ne intensyvų trynimą, nes glaistiklis gali prasiskverbti giliau į pluoštus.
  4. Nuplaukite kaip įprasta. Patepę alkoholiu, išskalbkite drabužius kaip įprasta, vadovaudamiesi priežiūros etiketėje pateiktais nurodymais.
  5. Patikrinkite prieš džiovinimą. Kai tik išimsite švarius drabužius iš skalbimo mašinos, patikrinkite dėmėtą vietą, kad pamatytumėte, ar dingo sandarumas. Jei taip, džiovintuvą galite naudoti kaip įprasta. Jei liko sandarumo, nedėkite drabužių į džiovyklę, nes dėl karščio sandariklis įsitvirtins. Užtepkite alkoholio ir vėl skalbkite, kol neliks sandarumo pėdsakų.

Norite daugiau valymo ir organizavimo patarimų? Prisiregistruokite gauti nemokamą kasdienį informacinį biuletenį, kad gautumėte naujausių įsilaužimų, ekspertų patarimų ir dar daugiau!

Kaip pašalinti išdžiūvusius dėmelius iš drabužių

Nors sausą glaistą nuo drabužių pašalinti yra šiek tiek sudėtingiau nei šlapią, tai galima padaryti. Panašiai kaip ir kitų lipnių daiktų pašalinimas iš drabužių, užšaldymas padeda.

  1. Užšaldykite drabužius. Drabužius su sausa glaisto dėme įdėkite į sandarų plastikinį maišelį, tada įdėkite į šaldiklį kelioms valandoms arba tol, kol pastebėsite, kad sandariklis užšalęs.
  2. Nubraukite sandariklį. Ištraukite drabužius iš šaldiklio ir nuobodu peiliu, žirklėmis arba kreditine kortele nuvalykite sausą glaistą. Jis turi būti užšaldytas kietas ir lengvai nulupamas vienu gabalėliu arba keliais gabalėliais.
  3. Užtepkite alkoholio. Apdorokite vietą alkoholiu ir naudokite švarią, sausą mikropluošto šluostę, kad nuvalytumėte dėmę, vengdami stipraus trynimo, dėl kurio sandariklis tik prasiskverbia giliau.
  4. Nuplaukite ir išdžiovinkite kaip įprasta. Patikrinkite drabužio priežiūros etiketę ir skalbkite kaip įprasta. Baigę ciklą, prieš dėdami jį į džiovyklę patikrinkite, ar pašalintas visas sandariklis. Jei lieka sandariklio likučių, vėl patepkite alkoholiu ir pakartokite plovimo procesą.

Naudokite ledo kubelį

Jei trūksta laiko arba neturite pakankamai vietos šaldiklyje, naudokite ledo kubelį, kad užšaldytumėte sausą sandariklį. Įdėkite ledo kubelį į sandarų maišelį ir spauskite ant sauso sandariklio, kol jis taps standus. Nubraukite sandariklį, patepkite alkoholiu, nuvalykite mikropluošto rankšluosčiu ir nuplaukite kaip įprasta.

Kaip pašalinti silikoninį sluoksnį iš drabužių

Prekybinis klijų valiklis yra veiksmingiausias būdas pašalinti silikono glaistą nuo drabužių.

  1. Užtepkite valiklio. Vadovaukitės gaminio instrukcijomis, kad užteptumėte valiklio ant drabužių silikoninio glaisto.
  2. Leiskite valikliui veikti. Prieš pereidami prie kito žingsnio, leiskite jam nusistovėti nurodytą laiką, kad jis suardytų sandariklio ryšius. Paprastai tai užtrunka tik kelias minutes, tačiau norėdami gauti geriausius rezultatus, patikrinkite konkretaus produkto nurodymus.
  3. Nubraukite sandariklį. Panašiai kaip ir šaldymo metodą, valiklis turi sukietinti silikoninį glaistą ir palengvinti jį nukrapštyti – tiek vientisu, tiek gabalėliais. Naudokite nuobodų peilį, žirklių kraštą arba kreditinę kortelę, kad nuvalytumėte kuo daugiau sandariklio.
  4. Užtepkite alkoholio. Jei reikia, dėmę patepkite alkoholiu, tada nuvalykite švaria, sausa mikropluošto šluoste. Švelniais nuvalymo judesiais venkite stipraus trynimo, kad dėmė toliau nesikauptų.
  5. Nuplaukite kaip įprasta. Įdėkite drabužį į skalbyklę ir išvalykite kaip įprasta, vadovaudamiesi priežiūros instrukcijomis. Išvalę, prieš dėdami drabužį į džiovyklę patikrinkite suteptą vietą, kad įsitikintumėte, jog pašalintas visas sandarumas. Jei lieka sandarumo, pakartokite pašalinimo procesą.

Patarimai, kaip pašalinti dėvėjimąsi nuo drabužių

  • Norėdami gauti geriausius rezultatus, veikite greitai ir pašalinkite glaistą, kol jis dar drėgnas, kad jis nepatektų į pluoštus.
  • Patikrinkite priežiūros etiketę ant drabužių, kad įsitikintumėte, jog naudojate tinkamą skalbimo ciklą.
  • Perkant klijų nuėmiklį, skirtą silikoniniam glaistui pašalinti iš drabužių, patikrinkite gaminio informaciją, kad dar kartą patikrintumėte, ar klijai yra išvardyti kaip vienas iš pašalinamų elementų.
  • Prieš patepdami drabužius alkoholiu, išbandykite jį paslėptoje vietoje, kad įsitikintumėte, jog jis nepažeidžia audinio.
  • Visada nuvalykite, bet niekada stipriai netrinkite, kai valote dėmę. Stipriai trinant, sandariklis tik giliau pateks į pluoštus ir jį bus sunkiau pašalinti.
  • Drabužiams nuvalyti naudokite švarią, sausą mikropluošto šluostę. Jis yra minkštas, gerai sugeriantis, nepalieka pūkelių ar pūkelių.
  • Prieš naudodami bet kurį iš aukščiau nurodytų būdų, kaip pašalinti glaistą nuo drabužių, patikrinkite, kokį glaistą naudojote, nes nuo to priklausys, koks valiklis bus veiksmingas. Glaistymas yra vandens arba silikono pagrindu, todėl svarbu žinoti, kurį šalinate.

DUK

  • Alkoholio įtrynimas veiksmingai ištirpina išdžiūvusį drabužių glaistą. Prieš tepdami, užšaldykite drabužį, kad sutvirtėtų. Sušalus, nubraukite sukietėjusį glaistą, patepkite spiritu, nuvalykite švaria, sausa mikropluošto šluoste ir išskalbkite drabužį įprastai pagal priežiūros etiketės instrukcijas.

  • Norėdami gauti geriausius rezultatus, prieš mesdami į skalbyklę suteptą drabužį, pirmiausia patrinkite jį alkoholiu ir nuvalykite dėmę mikropluošto šluoste. Taip glaistymas bus perkeltas ant audinio, kad jis nepatektų ant kitų skalbyklėje esančių drabužių, be to, skalbyklėje liks minimalus likučių kiekis.

  • Taip. Alkoholio įtrynimas yra pigus, paprastas ir efektyvus būdas nuo drabužių pašalinti drėgną arba sausą vandens pagrindu pagamintą glaistą. Jis taip pat gali būti naudojamas silikono glaistymui pašalinti nuo drabužių, kai jau užtepėte klijų valikliu.



Source link

By admin

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *