Jei jūsų namų sausas oras pradeda kentėti, geras drėkintuvas gali gana greitai viską pakeisti. Tačiau šalčiausiu metų laiku jums gali kilti klausimas, kur geriausia vieta jūsų drėkintuvui žiemą ir ar apskritai turėtumėte jį naudoti.

Kad suprastume, ką daryti ir ko nenaudoti drėkintuvams žiemą ir kaip geriausia jūsų patogaus prietaiso padėtį, pasikalbėjome su ekspertu, kad gautume geriausius patarimus. Štai ką jie turėjo pasakyti apie tai, kur įdėti drėkintuvą, ir keli patarimai, kaip tinkamai nustatyti nustatymus.

Susipažinkite su Ekspertu

  • Aronas Lipmanas yra „Two Brothers Foundation Repair“ savininkas ir namų ekspertas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį.
  • Asif Bux yra Kanadoje įsikūrusios ŠVOK paslaugų įmonės „Comfort Union“ savininkas ir paslaugų vadovas.

Kur įdėti drėkintuvą žiemą

Taigi kur dėti drėkintuvą žiemą? Drėkintuvo naudojimo tikslas – subalansuoti idealias sąlygas jūsų namams su idealiomis sąlygomis jaustis patogiai, todėl tai priklauso nuo to, kokioje patalpoje jo norėtumėte.

Paprastai namų ekspertas Aaronas Lipmanas sako, kad jis turi būti atokiai nuo ventiliacijos angų ir mažiausiai trijų pėdų atstumu nuo lovos.

„Oro srautas iš ventiliacinių angų gali sutrikdyti rūką ir sumažinti jo efektyvumą“, – sako jis, o esant per arti lovos, gali būti „per didelis drėgmės poveikis, o tai gali dirginti kvėpavimą miego metu“.

Asifas Buxas, ŠVOK paslaugų įmonės „Comfort Union“ savininkas, priduria, kad nešiojamus oro drėkintuvus taip pat turėtumėte laikyti toliau nuo langų, nes drėgmė gali kondensuotis ant šaltų paviršių arba netolygiai nupūsti oro srauto.

Jei turite medines grindis arba senovinius medinius baldus, drėkintuvas gali padėti susitraukimui ir įtrūkimams, kuriuos dar labiau padidina sausas oras, tačiau Lipmanas sako, kad po juo norėsite turėti padėklą arba vandeniui atsparų kilimėlį. Tai sustabdys bet kokį deformaciją ir neleis išsiliejimui ar kondensatui sukelti kitokios žalos.

Norite daugiau valymo ir organizavimo patarimų? Prisiregistruokite gauti nemokamą kasdienį informacinį biuletenį, kad gautumėte naujausių įsilaužimų, ekspertų patarimų ir dar daugiau!

Kokius drėkintuvo nustatymus turėtumėte naudoti?

Carol Yepes / Getty Images

Idealus drėkintuvo procentinis diapazonas žiemą yra nuo 30% iki 50%. Daug kas priklausys nuo klimato, kuriame gyvenate, kokio namo ar buto turite ir kokių jūsų poreikių.

Žemiau nei tai galite sugadinti medienos elementus ir konstrukcijas, pvz., sijas, ir pakenkti gipso kartonui, sako Lipmanas. Buxas taip pat priduria, kad labiau tikėtina, kad pastebėsite sausą orą ir bus daugiau statinės elektros.

Didesnis procentas gali sukelti pelėsių ir miltligės atsiradimą. Abu ekspertai rekomenduoja turėti higrometrą, kuris padės stebėti lygį. Tačiau įmontuotas drėkintuvas gali savarankiškai valdyti drėgmės lygį.

Ar turėtumėte paleisti drėkintuvą žiemą?

Taip, drėkintuvas gali būti labai naudinga priemonė, kad jūsų namai (ir sinusai) taptų patogesni, o interjeras nebūtų pažeistas žiemą.

„Drėkintuvo naudojimas gali palengvinti šias problemas ir padaryti jūsų namus šilčiau net esant šiek tiek žemesnei temperatūrai – taip sutaupysite sąskaitų už energiją“, – sako Buxas.

Lipmanas sutinka, kad drėkintuvas yra labai naudingas, tačiau pažymi, kad į jį taip pat reikia žiūrėti atsargiai.

„Per didelis drėkinimas gali sukelti kondensaciją ant langų, prasiskverbti į sienas ir paskatinti pelėsių augimą“, – sako jis.

Norint užtikrinti sklandžią patirtį, labai svarbu atidžiai stebėti ir užtikrinti tinkamus nustatymus.

Kiti patarimai, kaip naudoti drėkintuvą

Dabar, kai žinote apie geriausius drėkintuvo nustatymus ir vietą, pateikiame keletą kitų patarimų, kaip užtikrinti, kad drėkintuvas veiktų sklandžiai ir pagerintų oro kokybę visą žiemą:

  • Pagalvokite apie kambarį. Jei perkate naują drėkintuvą, pagalvokite apie kambario, kuriame jis bus, dydį, nes norėsite įsigyti tinkamos talpos drėkintuvą.
  • Reguliariai valykite. Lipmanas pažymi, kad svarbu reguliariai valyti drėkintuvą, kad sumažintumėte bakterijų kaupimąsi. Siekite tai daryti kiekvieną savaitę.
  • Palaikykite švarą. Buxas sako, kad nešiojamuosiuose drėkintuvuose turėtumėte naudoti distiliuotą arba filtruotą vandenį, „kad sumažintumėte mineralų kaupimąsi ir baltąsias dulkes“.
  • Apsvarstykite kitus oro įtaisus. Apsvarstykite galimybę įsigyti oro valytuvą savo namams, kad jis veiktų kartu su drėkintuvu; tai gali išvalyti bakterijas, virusus, pelėsius ir dulkes, kurios dažnai jaučiasi labiau paplitusios žiemą.
  • Numatykite viso namo drėkintuvų priežiūrą. Jei turite viso namo drėkintuvą, „Bux“ rekomenduoja su techniku ​​susitarti dėl kasmetinės priežiūros, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai. Geriausia tai padaryti prieš tuo metų laiku, kai jums to labiausiai reikės.



Source link

By admin

Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -