Moliūgų drožyba yra vienas geriausių būdų prisijausti prie Helovino dvasios. Nesvarbu, ar raižote tik vieną juokingą veidą, ar daugybę siaubingų moliūgų, kuriuos norite pastatyti savo verandoje, šis vadovas padės jums pradėti ir suprasti moliūgo drožybos pagrindus nesukeliant didžiulės netvarkos.

Svarbu žinoti, kaip išdrožti moliūgą, kad būtumėte saugūs (įrankiai tikrai aštrūs) ir galų gale gautumėte pakabinamą žibintą, kuris pasirodė būtent toks, kokio tikėjotės.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip žingsnis po žingsnio išdrožti moliūgą, ir įkvėpkite kelių idėjų, kaip jį apšviesti naktį.

Prieš pradėdami

Prieš pradėdami drožti moliūgą, norėsite pasirinkti dizainą, kuris jums patinka.

  • Pradedantiesiems rekomenduojame pasirinkti paprastą dizainą ir nedaug sudėtingumo. Kuo patogiau galėsite drožti moliūgus, tuo labiau galėsite leistis į nuotykius.
  • Labiau patyrę drožėjai gali eksperimentuoti su sudėtingais dizainais, pavyzdžiui, naudojant moliūgų gabalėlius ar mini moliūgus, kad sukurtų įmantresnius vaizdus.

Moliūgų drožyba taip pat gali būti netvarkinga. Kad jis būtų kuo švaresnis, paguldykite daug laikraščių ar rankšluosčių ir dėvėkite drabužius, ant kurių neprieštaraujate, kad ant jų užteptų šiek tiek moliūgų gleivių.

Įspėjimas

Norėdami išdrožti moliūgą, dirbsite su peiliais. Droždami būkite atsargūs ir neskubėkite, o atlikdami šią veiklą su vaikais, suaugusieji turėtų prižiūrėti.

Įrankiai ir medžiagos

Kaip išdrožti moliūgą

Pasiruošę šiek tiek Helovino linksmybėms? Kai turėsite atsargų, atlikite šiuos veiksmus, kad sukurtumėte nuostabiai raganišką dizainą.

  1. Pasirinkite moliūgą

    Iškirpti galite bet kokio dydžio moliūgą, tačiau per mažas ar per didelis moliūgas gali atrodyti šiek tiek sudėtingesnis ir sukelti papildomo darbo.

    Rekomenduojame vidutinio dydžio bet kokios veislės moliūgą, sveriantį nuo 10 iki 20 svarų. Ieškokite tokio, kuris būtų tvirtas. Ilgesnis stiebas taip pat gali būti naudingas nuimant ir nuimant viršutinę dalį.

    Eglė / Melissa Epifano

  2. Laikraštis

    Pasirinkite paviršių, ant kurio raižysite, ir uždenkite jį laikraščiu arba plastikine staltiese, kurią galėsite išmesti, kai baigsite. Taip pat galite pasirinkti naudoti senus rankšluosčius, kuriuos galima skalbti ir naudoti pakartotinai.

    Eglė / Melissa Epifano

  3. Iškirpkite skylę

    • Pradėkite paimdami ilgą virtuvinį peilį arba peilį, esantį moliūgų drožybos rinkinyje, ir aplink moliūgo stiebą arba užpakalinėje dalyje pamatysite dantytą skylę.
    • Viršuje esanti skylė geriausiai tinka tikroms žvakėms, nes dūmai gali išeiti, o koto dėka turite patogią rankeną. Užpakalinėje dalyje esančią skylę lengviau dėti žibintus ar dirbtines žvakes.
    • Atsargiai nuimkite arba ištraukite viršutinę dalį ir padėkite į šoną. Norėsite pasilikti tai vėliau.

    Eglė / Melissa Epifano

  4. Išvalykite vidų

    • Dabar apie niūriąją ir linksmąją dalį. Rankomis arba mediniu šaukštu pradėkite iškrapštyti apelsino minkštimą.
    • Taip pat labai naudinga gali būti medinė ar plastikinė stiebas, nes jos noragai gali subraižyti šonus.
    • Galite surinkti minkštimą viduje, tada apversti moliūgą aukštyn kojomis ir ištuštinti.
    • Išmeskite dygliuotą minkštimą į dubenį, kad netvarka būtų kuo mažesnė. (Jūs netgi galite išsaugoti sėklas ir vėliau jas išvalyti, kad galėtumėte jas gaminti!)

    Eglė / Melissa Epifano

    Eglė / Melissa Epifano

    Eglė / Melissa Epifano

  5. Priklijuokite arba sekite savo dizainą

    • Galite laisvai pasirinkti savo dizainą arba pasirinkti iš anksto paruoštą variantą. Yra daugybė moliūgų dizaino idėjų.
    • Popieriniu rankšluosčiu nuvalykite nuo moliūgo nešvarumus ar drėgmę, tada padėkite popierinį piešinį ant bet kurios moliūgo dalies, kurią norite nukreipti į išorę.
    • Galite priklijuoti dizainą į vietą arba tiesiog laikyti jį viena ranka.
    • Tada naudodami dantų krapštuką arba įpjovimo įrankį galite iškalti skylutes aplink savo dizaino perimetrą. Taip pat galite naudoti perkėlimo popierių, kad pieštumėte piešinį tiesiai ant moliūgo.
    • Kai būsite patenkinti, nuimkite popierių.

    Eglė / Melissa Epifano

  6. Iškirpkite savo dizainą

    • Pradėkite raižyti savo moliūgo dizainą. Neskubėkite ir pasikliaukite savo mažesniu pjaustymo peiliu (arba mažu dantytu peiliu jūsų rinkinyje), kad sukurtumėte sudėtingesnius dizainus, o didesniu peiliu – kad iš moliūgo išimtumėte didesnius gabalus.
    • Kai išpjaunate didesnes porcijas, galite įkišti ranką į moliūgą ir išstumti gabaliukus arba įstumti į vidų į moliūgą ir išimti.
    • Kartais naudinga drožti iš savo kelių (tiesiog padėkite laikraštį ar rankšluostį ant kojų), nes galite geriau valdyti ir moliūgas taip nesisuks.

    Patarimas

    Norėdami, kad moliūgas nesupūtų, galite tepti vazelinu arba skaidraus poliuretano, kad apsaugotumėte raižytas dalis, kurios bus veikiamos oro ir drėgmės.

    Eglė / Melissa Epifano

    Eglė / Melissa Epifano

  7. Uždegkite savo moliūgą

    • Yra daug skirtingų būdų, kaip apšviesti moliūgą ir padaryti savo dizainą švytintį kiekvieną vakarą, skaičiuojant iki Helovino. Tradiciškiausias variantas yra tikra žvakė, tačiau jos kelia pavojų saugumui ir yra linkusios pūsti vėjui.
    • Kitas pasirinkimas – baterijomis veikiančios žvakės, kurios suteikia tą patį mirgėjimą, yra saugesnės ir gali būti nustatomos laikmačiu.
    • Šviesos stygos taip pat gali padėti jūsų moliūgui spindėti. Dėl baisesnių moliūgų apsvarstykite raudoną šviesą arba skirtingas spalvas.

    Eglė / Melissa Epifano

DUK

  • Drožkite ant tvirto, stabilaus paviršiaus, kuris nesvyruos, ir naudokite laikraštį arba vienkartinę staltiesę, kad ją būtų lengva išvalyti. Geriausia pradėti nuo paprastesnio dizaino, jei esate pradedantysis ir naudokite didelį medinį šaukštą arba metalinį kaušą, kad ištrauktumėte minkštimą.

  • Drožti moliūgą praverčia dantyti peiliai, siauresni virtuviniai peiliai, pjaustymo peiliai. Taip pat galite įsigyti specialių rinkinių, kuriuose yra drožybai būdingų peilių ir įrankių, kurie palengvins procesą.

  • Rinkinys yra naudingas raižant ir apdailinant mažas detales ir paprastai turi įrankius, kuriuos lengviau valdyti nei virtuvinį peilį. Tačiau jo turėti nebūtina. Norėdami sėkmingai iškirpti moliūgą, jums reikia virtuvės daiktų, pavyzdžiui, dantų krapštukų, peilių ir šaukštų.



Source link

By admin